Schvalovanie, preklad

Treba pridať ďalších ľudí na schvalovanie, rada pomôžem, mám pred sebou takmer 3 mesiace úplne voľného času.... Daj vedieť ako môžem pomôcť.

Přidáno v 20. 06. 2015 uživatelem Adrien

To Tropico se už nedokončí...škoda...Chápu, že jeden Admin tady je málo a že má i své zájmy a starosti, ale přiznejme si, že 64% už nějakou dobu stojí a nic se zde neschvaluje. Navrhoval bych, že kdyby se schválilo to množství překladů a byť nebudou úplně OK i přesto bych je schválil a vydal jako čestinu verze 1. Aspoň něco než-li stále čekat a poté by se mohla opravovat na verzi 2....Toť můj názor, neberte to jako urážku, jen stále čekám an ten překlad i jsem se snažil něco málo přeložit...

Přidáno v 20. 06. 2015 uživatelem pussyman

Web

Chápu, že času je málo, ale jestli se nezačne dít aspoň něco málo, třeba přidání dalších lidí co mohou schvalovat, a tak se celý web nepohne tak to tu můžeme zavřít a všechnu práci poslat k ledu.
Lidé se přestanou sem dívat v naději, že tu bude něco nového a než se nadějeme máme tu KONEC. Možnosti jsou dvě, další hru na překlad nebo zařídit aby se posouval překlad Tropica!!!!!!!!!!

Přidáno v 17. 06. 2015 uživatelem gagun

Stránka